Pieski ChiChi Love, czyli jak spełnić marzenie każdego dziecka

0
623

Dzieci wprost uwielbiają zwierzęta, a w szczególności psy. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na to, aby dziecko wychowywało się w towarzystwie czworonoga, jednak odpowiednim rozwiązaniem będzie zakup maskotki – pieska ChiChi Love. Jest to nie tylko kolejna zabawka, ale także narzędzie do tego, aby nauczyć dziecko opiekować się małym przyjacielem.

Zabawka, o której marzą dzieci

Własny piesek, którego w małej torebce można zabrać wszędzie? To właśnie ChiChi Love – zabawka, o której marzą dzieci zarówno te najmłodsze, jak i nieco starsze. Choć ChiChi Love kojarzymy głównie z małymi pieskami w torebce, dostępne są także maskotki, które można zakupić bez niej. Takie rozwiązanie będzie idealne dla chłopca, który marzy o własnym, pluszowym piesku. Najlepszy przyjaciel człowieka może teraz zamieszkać na półeczce z zabawkami, lecz równie dobrze można stworzyć mu własną, niepowtarzalną budę, natomiast na spacery czy w dłuższą podróż zabierać w wygodnej torebce.

Nauka odpowiedzialności i obowiązkowości

Posiadanie zwierzęcia związane jest z koniecznością dbania o nie – karmienia, czesania, wyprowadzania na spacer czy kąpania. Zazwyczaj dzieci marzą o psie, jednak nie zdają sobie sprawy z tego, jak odpowiedzialnym trzeba być, aby móc przygarnąć pod swój dach szczeniaka. Pluszaki ChiChi Love to doskonały wstęp do tego, aby nauczyć dziecko obowiązkowości i odpowiedzialności, a zarazem przekonać się, czy jest ono gotowe opiekować się prawdziwym pieskiem. Stworzenie budy dla pieska ChiChi Love to pierwszy obowiązek malucha, zaś kolejnymi mogą być codzienne podawanie karmy, czesanie czy w przypadku starszych dzieci wyprowadzanie na spacer. Maluchy mogą nie tylko świetnie się przy tym bawić, dbając o swojego pluszowego przyjaciela, ale również wiele się nauczą. Pieski ChiChi Love sprawdzą się także w sytuacji, gdy to rodzice myślą o zakupie psa i chcą pokazać dziecku, jak wygląda opieka nad czworonogiem.

Idealny pomysł na prezent

Pieski ChiChi Love to doskonały pomysł na prezent świąteczny czy urodzinowy. Możemy je także zakupić na Dzień Dziecka bądź po prostu, bez okazji. Posiadanie pluszaka ChiChi Love to dobry pretekst do tego, aby zaprzyjaźnić się z innymi właścicielami bądź właścicielkami czworonogów i wspólnie wyprowadzać je na spacer, czesać czy bawić się z nimi. Wbrew pozorom za taką niepozorną zabawką kryje się mnóstwo możliwości, dlatego można powiedzieć, że jest ona wręcz uniwersalna. Nie tylko uczy odpowiedzialności, ale również rozwija wyobraźnię czy poczucie empatii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here