Jak zapewnić dziecku kolorowe sny?

0
681
śpiworek do spania

Spokojny, nieprzerwany sen zapewni maluszkowi spokój, ciepło i bliskość rodziców. To najlepsza recepta! Rolę kocyka, zarówno latem, jak i zimą może z powodzeniem pełnić śpiworek do spania. To przyciągający kolorami i wzorami wygodny sposób na okrycie pociechy i zapewnienie mu właściwego komfortu termicznego.

Śpiworki do spania dedykowane są maluszkom od urodzenia. Występują w dwóch wersjach rozmiarowych. Mniejsze okrycia mini o długości 62 cm przeznaczone są dla noworodków. Rozmiar o długości 77 cm będzie idealny dla dzieci nawet do 7 miesiąca życia.

Zalety śpiworka do spania

Kolorowy śpiworek do spania dla małych dzieci to ciekawe rozwiązanie pełniące rolę okrycia podczas spania lub wycieczek w głębokim wózku. W każdej chwili można go zdjąć lub przebrać dziecko. Wygodne zapięcia na zamek lub napy na ramionach powodują, że można go szybko zdjąć i nie powodować dyskomfortu dziecka.

Zalety śpiworka do spania zapewniają także wygodę opiekunom. Okrycie nie zsuwa się podczas snu z ciała oraz nie ma ryzyka zakrycia twarzy dziecka. Rodzice też mogą spać spokojnie, a poranek będzie pełen uśmiechów!

Śpiworek do spania wykonany jest z naturalnych materiałów. Przewiewny muślin to miękka tkanina polecana szczególnie latem. Śpiworki z bawełnianej satyny nie tylko pięknie wyglądają, ale są bezpieczne dla skóry maluszka – alergika. Wypełnione silikonową włókniną otulą i zatrzymają ciepło w chłodniejsze dni.

Ukłon w stronę polskiej przedsiębiorczości

Kupując śpiworek do spania dla dziecka wspieramy polską przedsiębiorczość. Dzięki takim działaniom lokalne, rodzime firmy zyskują możliwość rozwoju. Wielu klientów przywiązuje ostatnio do tego dużą uwagę. Polskie śpiworki do spania to wysoka jakość i gwarancja bezpieczeństwa. Niezbędne certyfikaty potwierdzają, że produkt jest najwyższych standardów.

Uwagę zwracają także niespotykane wzory i kolory. Dedykowane modele dla chłopców czy dziewczynek cechuje gustownie dobrana kolorystyka. Delikatne jednobarwne śpiworki do spania w kolorze różu czy błękitu ukołyszą do snu każdego brzdąca.

Śpiworek może również pełnić funkcję edukacyjną. Polska flora czy fauna w formie nadruków przyciągną uwagę rozbrykanego malucha. Miś koala, zebra czy uśmiechnięty hipopotam wprowadzi nutę egzotyki i nowości do świata dziecka.

Wygodny śpiworek do spania zajmuje miało miejsca. Można go bez problemu zabrać w podróż z dzieckiem, gdyż jest uniwersalnym okryciem. Można w nim kłaść malucha do snu, ale także ubrać go w czasie codziennych spacerów na świeżym powietrzu. Śpiworek nie krępuje ruchów i dziecko się nie denerwuje, a jednocześnie jest mu ciepło. Może skupić się na obserwowaniu otaczającego go świata!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here