Profesjonalna frezarka do paznokci do domu i do salonu kosmetycznego

0
495
Profesjonalna frezarka do paznokci do domu i do salonu kosmetycznego

Frezarka do paznokci to urządzenie do manicure i pedicure, które służy do obróbki płytki paznokcia. Może być wykorzystywana do wyrównywania i skracania paznokci lub do nadania paznokciom odpowiedniego kształtu. Frezarka do paznokci jest również często używana w salonach kosmetycznych do usuwania skórek i odsuwania warstw naskórka, a także do modelowania i stylizacji płytki paznokcia. Przy jej użyciu z łatwością usuniemy lakier hybrydowy i przygotujemy paznokieć pod nowy manicure. Za pomocą frezarki możemy również usunąć stwardniały naskórek, odciski lub zrogowacenia.

Dlaczego warto używać frezarki?

Manicure frezarką pozwala na szybkie i dokładne wykonanie różnych zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych na płytce paznokcia. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które ułatwia prace kosmetyczkom zarówno w stylizacji paznokci dłoni jak i stóp. Frezarka nie tylko dokładnie oczyszcza płytkę paznokcia z pozostałości lakieru i przygotowuje płytkę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, ale dzięki wymiennym i różnorodnym frezom może przydać się także do wyrównania i wygładzenia nałożonego lakieru, żelu czy masy akrylowo – żelowej. Wielozadaniowość tego urządzenia sprawia że manicure frezarką może być wykonywany nie tylko przez doświadczonych profesjonalistów ale również w zaciszu domowym, w którym także dbamy o stan swoich dłoni, stóp czy paznokci. Jego dodatkową zaletą jest szybkość działania i oszczędność czasu.

Jakie frezy do frezarki wybrać?

Aby manicure frezarką można było wykonać szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie, nasza frezarka będzie potrzebowała różnych wymiennych wkładów, które ułatwią nam pracę. W sklepach z branży beauty znajdziemy duży wybór frezów związanych z pielęgnacją paznokci:

  • Frezy spiczaste – służą do usuwania lakieru hybrydowego z trudno dostępnych miejsc w okolicy skórek paznokcia i po jego bokach
  • Frezy łezki – pozwalają podnieść skórki, aby dokładnie oczyścić płytkę paznokcia i przygotować je pod nałożenie kolorowego lakieru hybrydowego
  • Frezy w kształcie kulki – to idealny model do usuwania skórek. Dzięki niemu nie musimy tracić czasu na pracę cążkami, a dodatkowo nie zostawia zadziorków sprawiając, że skóra jest miękka i delikatna
  • Frezy stożkowe – idealnie sprawdzają się przy nadawaniu kształtu paznokciom, matują płytkę i ułatwiają usuwanie skórek. Mogą też pomóc przy usuwaniu niedoskonałości i zrogowaceń.
  • Frezy w kształcie walca – usuwają lakier hybrydowy, a także masy akrylowe i żelowe. Pomagają też nadać kształt brzegom paznokcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here