Metoda kanapkowa – skuteczna i bezpieczna

0
634
Metoda kanapkowa

Jeżeli z jakichś powodów nie możemy lub też nie chcemy poddawać się zabiegowi polegającemu na aplikacji włosów sztucznych lub naturalnych na gorąco, istnieje możliwość zdecydowania się na przedłużanie tak zwaną metodą kanapkową, która to nie tylko nie jest czasochłonna, ale także nie obciąża i nie niszczy fryzury. Na czym ona polega? Jej głównym założeniem jest mocowanie pasemek wykonanych z włosia odmiany indyjskiej, słowiańskiej, europejskiej lub też włókien sztucznych bezpośrednio do poszczególnych kosmyków włosów konsumenta przy pomocy niemalże niewidocznych i bardzo lekkich tasiemek sylikonowych.

Niezwykle istotna jest w tym przypadku pieczołowitość i równomierna aplikacja doczepek, bowiem jak zapewne doskonale zdają Państwo sobie sprawę – w sytuacji, gdy w jednym obszarze włosów będzie o wiele więcej natomiast w innym nie będzie ich niemalże wcale, niemożliwym będzie osiągnięcie upragnionego efektu naturalnego, gęstego uczesania.

Nasi eksperci polecają wizualne zwiększanie objętości włosów poprzez zastosowanie metody kanapkowej szczególnie klientom obydwojga płci, którzy to zmagają się z nad wyraz cienkimi i osłabionymi włosami aż proszącymi się o skuteczne zagęszczenie włosów. Gwarantujemy, że zastosowane tasiemki nie obciążą fryzury oraz nie przyczynią się do nadmiernego przerzedzania się włosów. Jeżeli pragną Państwo całkowicie zminimalizować ryzyko pogorszenia się stanu uczesania na skutek regularnego noszenia doczepek, zachęcamy do wyboru pasemek powstających na bazie włókien syntetycznych, które to legitymują się niezwykłą wręcz lekkością, a dodatkowo zaskarbiły sobie przychylność naszych klientów z uwagi na doskonały stosunek jakości do ceny.

Przez jak długi okres czasu od momentu przeprowadzenia zabiegu metodą kanapkową spodziewać się możemy zadowalających efektów? Wszystko zależy oczywiście od sposobu pielęgnacji pasemek, częstotliwości stosowania kosmetyków i środków konserwacyjnych oraz warunków w jakich przebywamy (niekorzystnie na doczepki wpływać mogą nadmierna wilgotność oraz wysokie temperatury), jednakże zwyczajowo efekt naturalnej, bujnej fryzury utrzymuje się przez okres od jednego do dwóch miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here